www.supratenisky.com
Domov Námorná doprava & Vracia

Námorná doprava & VraciaDodávka

Sme schopní umiestniť svoje objednávky takmer kdekoľvek na svete s DHL. Všetky nákupy vykonané on-line sú obvykle dodávané počas 1-2 dní a mal by dostať na zemi, kde zákazník žije počas 5-7 pracovných dní. Avšak, ak žijete vo vidieckych oblastiach, to môže trvať dlhšie. Medzinárodná objednávky môže byť zdvihnutý zvyky, bohužiaľ tieto typy oneskorenie majú tendenciu byť mimo kontroly, ale sme schopní poskytnúť pomoc v týchto záležitostiach.

Objednávka Zrušiť

Môžete z akéhokoľvek dôvodu zrušiť objednávku do šiestich hodín od nákupu tovaru pred skutočne dodané a preplatená v plnej výške. Zrušenie objednávky by mali byť v písomnej forme cituje číslo objednávky. Toto je často zaslané e-mailom na zákaznícky servis services.If tovar už pred zrušením poslal, obráťte sa na náš zákaznícky servis a požiada vás, aby sa vrátil adresu do 14 dní.

Return alebo Obchodné

My prijímame len tri dôvody pre vrátenie alebo výmenu, zlé veľkosti; Chybné položky pôrodu; Chybná. Ak ste dostali nesprávne položky alebo dokonca chybné výrobky, prosím, informujte nás počas 1-2 dní po obdržaní produktov nárok na vrátenie alebo obchod. Ak nechcete nám poskytujú okamžité oznámenia k dispozícii, nebudeme povoľovať návratnosť alebo obchod. Ak chcete získať povolenie na návrat, obráťte sa na nás musieť získať spiatočnej dôvod. Všetky položky musia byť vrátený v novej, nenosené a neumývané stave. Prakticky musí byť stále pripojili všetky originálne etikety. Ak sa vrátite položky bez povolenia, ktoré nenesieme žiadnu vrátenie tovaru alebo peňazí. Fyzické škody spôsobené na majetku, ktorú má spotrebiteľ nemá vplyv na túto politiku. Dodať späť najlepším spôsobom, takže ju môžeme mať rýchlo a potom tento problém vyriešiť.

Kontaktuj nás

Ak máte nejaké otázky ohľadom tejto politiky, kontaktujte nás.